Ми в соц. мережах

 

ПРАКТИКА ЗА КОРДОНОМ 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОСВІТНІХ ПРАКТИК

пропонує українським студентам і випускникам програми освітніх практик за кордоном

Україна має величезний потенціал, багатовікові надбання та працьовитих людей - нас з вами! Тому відродження іконкурентоздатність українського виробництва та його потужна присутність на світовому ринку – це реальність, для досягнення якої миразом з провідними українськими вузами також робимо свій внесок.

Практика студентів за кордоном - однин з потужних видів практичної підготовки студента, яка є обов'язковою компонентою його освітньо-кваліфікаційної програми і проводиться відповідно до нормативних актів у галузі освіти:

- Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах (наказ №161 Міністерства освіти України від 02.06.1993), 
- Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України (наказ №93 Міністерства освіти України від 08.04.1993), 
- Положення про проведення практики студентів аграрних вищих навчальних закладів України за кордоном (наказ №264 Міністерства аграрної політики України від 15.06.2005).

Кожен студент може повчитися та попрацювати на підприємстві в нових, можливо, незвичних і цікавих для нього умовах, з використання комп’ютеризованого обладнання та новинок техніки, розширити свій світогляд, познайомитися з культурою, побутом та звичаями місцевого населення. Це дає змогу порівняти методи господарювання в Україні та за кордоном, отримати нові навички та безцінний професійний досвід, взяти та синтезувати з того найкраще та найкорисніше, щоб використати в своєму подальшому житті, можливо, вийти на перспективні інвестиційні проекти. 

Відбір до програм практики студентів за кордоном здійснюється на конкурсній основі. 

Кожен практикант отримує стипендію від підприємства згідно із законодавчо встановленими нормами відповідної країни . 
Під час практики за студентами зберігається право на одержання стипендії у своєму вузі за результатами підсумкового контролю. 
Після закінчення терміну проходження практики студенти складають звіт встановленого зразка, в якому звітують про виконання програми та індивідуального завдання. Форма та порядок звітності студента за практику визначаються вищим навчальним закладом відповідно до чинного законодавства України.